Poradnik

22-07-2021 09:51

Dodatkowe ubezpieczenie szyby

Skoro mam ubezpieczenie autocasco, po co mi dodatkowo ubezpieczenie szyb - zastanawiają się niektórzy kierowcy. Otrzeźwienie przychodzi bardzo szybko, gdy np. kamień spod TIR-a rozbije przednią szybę. Na czym polega dodatkowe ubezpieczenie szyb i dlaczego warto je mieć?

Czytaj więcej
04-06-2021 11:36

Jak przewozić sprzęt do sportów wodnych w samochodzie?

Lato to przede wszystkim sporty wodne. Kajaki, niewielkie łódki i popularne ostatnio SUP-y. Jak je przewieźć do miejsca letniego wypoczynku?

Czytaj więcej
20-05-2021 13:25

Kontrola trakcji - czym jest, dlaczego warto mieć ją zawsze włączoną?

Na początku był ABS, czyli pierwszy w historii automatyczny asystent kierowcy zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania. Od tamtej pory wymyślono wiele innych systemów o trzyliterowych skrótach. Jednym z nich jest ESP. Za co odpowiada i dlaczego warto korzystać z jego pomocy?

Czytaj więcej
24-04-2021 12:29

Uniwersalne auto dla wielu pokoleń. Co proponuje SEAT?

Wybierając samochód, kierowca ma wobec niego określone oczekiwania, związane z wiekiem,przebiegiem, estetyką, osiągami, funkcjonalnością itp. itd.. Te jednak mogą zmieniać się z wiekiem i z naszymi upodobaniami. Który z Seatów jest najbardziej uniwersalnym pojazdem dla wielu pokoleń?

Czytaj więcej
17-03-2021 13:52

Wirtualny kokpit w Seatach - wszystko, co musisz wiedzieć

Wirtualne kokpity to wciąż nowość przykuwająca uwagę. Jak na razie dostępne są głównie w samochodach klasy premium. Można je znaleźć także w nowych Seatach. Jakie możliwości dają kierowcy wirtualne kokpity?

Czytaj więcej