SERWIS

Centrum Napraw Powypadkowych Plichta

Serwis blacharski realizowany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem to jeden z największych atutów naszej organizacji. Profesjonalnie przygotowana blacharnia i lakiernia zapewnią 100% zadowolenie z realizowanych zleceń.
Serwis blacharsko-lakierniczy pracuje zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów. Liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny naprawionego auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Klientów.

Dzięki prostej formie procesu likwidacji szkód nie muszą Państwo kontaktować się z ubezpieczycielem, lecz jedynie z naszymi doradcami. Wszystkie skomplikowane formalności związane z naprawą samochodu załatwimy w formie bezgotówkowej.

Wypadek, kolizja lub usterka na drodze może przytrafić się każdemu, nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy. Całodobowa pomoc drogowa +48 601 699 696 pomoże w zminimalizowaniu problemów, jakie mogą Państwo napotkać podczas nieszczęśliwego wydarzenia.

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Wyposażenie

Firma Plichta zaczęła swoją przygodę z motoryzacją poprzez otwarcie lakierni i blacharni, stąd posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoim fachu.