SUV-y z temperamentem

Porywająca Arona, dynamiczna Ateca czy charakterne Tarraco? Nie czekaj! Już dziś zamów swojego SUV-a SEAT w korzystnej cenie. Poczuj, co znaczy “auto z temperamentem”!

SEAT Arona

Mały SUV, wielki temperament

Odkryj wielki temperament najmniejszego z naszych SUV-ów: zwinnej Arony! Zachwyć się jeszcze bardziej dynamiczną linią nadwozia, unikalnymi kolorami lakieru i wyrazistymi reflektorami Full LED. Postaw na design, który wyrazi Twój styl.

  • Zachwycający na drodze, zdecydowany w prowadzeniu. Sam zdecyduj, jak lubisz jeździć, wybierając jeden z dostępnych profili jazdy.
  • Podziel wirtualny kokpit 9,2″ na trzy części, aby móc jednocześnie korzystać z map, aplikacji, danych dotyczących jazdy oraz asystentów podróży.
  • Ciesz się jazdą, a my zajmiemy się resztą. Podróżuj bez obaw dzięki takim technologiom jak: przednie i tylne czujniki parkowania, asystent parkowania, kamera cofania.

SEAT Ateca

SUV na miasto i za miasto

Wyrazista Ateca pomoże Ci załatwić sprawy w mieście i zabierze Cię w niezwykłą podróż, dokąd tylko zechcesz! Odkryj jej przestronne wnętrze i otwórz się na technologię, która ułatwia życie! 

  • Korzystaj z każdej ekscytującej minuty za kierownicą. My zatroszczymy się o resztę. Atekę wyposażyliśmy m.in. w system kamer 360 i technologię FULL Link.
  • Daj się poprowadzić. Ustaw prędkość, a aktywny tempomat z funkcją Front Assist będzie się jej trzymać automatycznie, dostosowując odległość od innych aut.
  • Dzięki wyposażeniu wnętrza, możesz cieszyć się trasą w wyjątkowych warunkach. Korzystaj z elektrycznej regulacji fotela kierowcy i podgrzewanych przednich foteli.

SEAT Tarraco

SUV żądny wrażeń

Nie lubisz ograniczeń? Wybierz SEAT-a Taracco. Zapewni Ci wrażenie przestrzeni i dostarczy wyjątkowej ekscytacji podczas jazdy. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

  • Dzięki doskonałym właściwościom jezdnym prowadzi się pewnie i dynamicznie. Wybierz wersję dla siebie: benzynową lub hybrydową z łącznym zasięgiem nawet do 730km.
  • 7-miescowe Tarraco pozwoli podróżować Ci w dużym gronie. Jeśli nie potrzebujesz 7 miejsc, możesz powiększyć bagażnik nawet do 1920 L.
  • Technologia Full Link umożliwia dostęp do aplikacji w Twoim smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego poprzez Apple CarPlay™ albo Android Auto™.

Obejrzyj samochód z domu!

Wejdź do Wirtualnego Salonu SEAT-a i obejrzyj wymarzone auto skąd chcesz! Wykwalifikowani Doradcy SEAT-a odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują korzystną, spersonalizowaną ofertę.

Przestrzeń w pełni wyposażona.

Wszystko, czego potrzebujesz.

Pełne oświetlenie LED

Wyraziste reflektory LED zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają czerpać ekscytujące wrażenia z jazdy niezależnie od warunków pogodowych. Nic Cię nie zatrzyma!

Atrakcyjny design felg nawet do 20 cali

Felgi mogą dodawać wyrazistości designowi auta. Wybierz ich wzór, kolor i rozmiar, by podkreślić zdecydowany temperament Twojego SEATa. 

Navi System z ekranem 9,2 cala i Full Linkiem

Dojedź tam, gdzie chcesz, kierując się wskazówkami wyświetlanymi na dużym ekranie! Navi System bez problemu połączy się z Twoim smartfonem i ułatwi Ci zwiedzanie nowych miejsc. 

System Wspomagania Jazdy

Inteligentne systemy, m.in: Asystent pasa ruchu, Asystent świateł drogowych i Aktywny tempomat sprawią, że jazda autem będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. 

Gwarancja

5 lat gwarancji

Ciesz się każdym kolejnym kilometrem w swoim SUV-ie dzięki 5 letniej gwarancji w standardzie.

Więcej o naszych SUV-ach

Najczęściej zadawane pytania


Dla SEAT-a Arona i SEAT-a Ateca dostępne są następujące wersje wyposażenia:

●       Reference: Wszystko, czego potrzebujesz w codziennych podróżach.

●       Style: Klasyczny i elegancki design.

●       XPERIENCE: Topowe wyposażenie z doskonałym wykończeniem.

●       FR: Czysta moc i sportowa dynamika.

Dla SEAT-a Tarraco dostępne są następujące wersje wyposażenia:

●       Style: To, co najważniejsze na zewnątrz i w środku.

●       XCELLENCE: Zawsze wyrafinowany i gotowy na więcej.

●       FR: Ikoniczny, charakterystyczny, sportowy i gotowy do sprostania kolejnym wyzwaniom.

Mały SUV, taki jak SEAT Arona, to miejski SUV skierowany do szerokiego grona kierowców. SEAT Arona łączy kompaktowe wymiary spotykane w segmencie A0 (przystosowane do miejskiego stylu życia) z większą przestronnością i użytecznością.

SEAT zapoczątkował swoje działania na rzecz elektryfikacji, koncentrując się na modelu PHEV (hybryda typu Plug-in). Naszym pierwszym SUV-em PHEV jest SEAT Tarraco e-HYBRID, który jest dostępny zarówno w wersji XCELLENCE, jak i FR. Opcje te łączą użyteczność SUV-a z większą wydajnością, co w rezultacie daje bardziej przyjazną dla środowiska wersję SUV-a.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.


Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

 

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT.

 

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów SEAT-a.

 

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.seat.pl/serwis/recykling-samochodow.html

icon ico-next-gray

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!