SEAT Ibiza

Leasing dla przedsiębiorców

Leasing od 419 zł netto/mies. bez wpłaty własnej

Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto Leasingu Jak Abonament. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 30%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie. Oferta dla przedsiębiorców.

Atrakcyjne finansowanie 105%

LEASING KLASYCZNY Suma opłat 105% dostępna jest dla następujących parametrów leasingu opłata wstępna: 20% okres leasingu: 36 miesięcy, wartość wykupu 36 miesięcy – 1%. Oferta dla przedsiębiorców. Sprawdź cennik.

Gwarancja

5 lat gwarancji w standardzie

Prosty wybór

Wiesz, że wybór auta może trwać tylko dwa kliknięcia? Klik – wybierz wersję samochodu. Klik – wybierz kolor. Gotowe! Nowy, w pełni wyposażony SEAT Ibiza będzie Twój szybciej, niż myślisz.

Daj czadu

Porusz miasto.

Inspiruje nas Twoja bezgraniczna miejska energia. Poruszaj się w rytmie nowego SEAT-a Ibiza – miejskiego auta.

Design nadwozia

Pokaż ją wszystkim.

Dzięki jeszcze bardziej wyrazistym liniom, felgom aluminiowym 18″ i reflektorom ecoLED, które nawet noc zamienią w dzień, będziesz robić wrażenie za każdym razem.

SEAT CONNECT

Twój samochód w kieszeni

SEAT CONNECT daje Ci zdalny dostęp do Twojej Ibizy — od danych dotyczących jazdy po status pojazdu i pozycję parkingową. Zamykaj drzwi, włączaj światła, możesz nawet ustawić alerty prędkości i antykradzieżowe oraz otrzymywać powiadomienia na swój telefon.

Wykończenie wnętrza

Wszystko dzieje się wewnątrz.

Odkryj bardziej miękką deskę rozdzielczą i nowe podświetlane nawiewy, które pozwolą Ci stworzyć nastrój oraz nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Technologia

Dusza towarzystwa.

Dzięki ekranowi dotykowemu 9,2″ w Navi System i łączności Full Link rozrywkę i połączenie ze światem masz na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo  wirtualny kokpit o przekątnej 10,25″ zapewni Ci dostęp do wszystkich danych dotyczących jazdy.

Bezpieczeństwo

Ruszaj bezpiecznie w świat.

Rozpoznawanie znaków drogowych

Wyświetlaj ograniczenia prędkości i wyprzedzania zarówno na cyfrowym kokpicie, jak i na ułatwiającym przeglądanie dużym ekranie dotykowym.

Side Assist – Asystent martwego pola

Monitoruje martwe pole, ostrzegając Cię podczas wyprzedzania, zmiany pasa lub gdy pojazd zbliża się od tyłu.

Asystent podróży

Asystent podróży Travel Assist umożliwia półautonomiczną jazdę. Pomoże Ci utrzymać właściwą prędkość i trajektorię, skanując natężenie ruchu, oznaczenia pasów i zakręty.

Icon card

Rozpoznawanie znaków drogowych

Wyświetlaj ograniczenia prędkości i wyprzedzania zarówno na cyfrowym kokpicie, jak i na ułatwiającym przeglądanie dużym ekranie dotykowym.

Icon card

Side Assist – Asystent martwego pola

Monitoruje martwe pole, ostrzegając Cię podczas wyprzedzania, zmiany pasa lub gdy pojazd zbliża się od tyłu.

Icon card

Asystent podróży

Asystent podróży Travel Assist umożliwia półautonomiczną jazdę. Pomoże Ci utrzymać właściwą prędkość i trajektorię, skanując natężenie ruchu, oznaczenia pasów i zakręty.

Akcesoria

Zmień ją tak, jak lubisz.

Gotowa do jazdy, stworzona do imprezowania. Nadaj swojej Ibizie niepowtarzalny styl dzięki szerokiej gamie akcesoriów.

Serwis

Wróć na drogę.

Życie nie stoi w miejscu, więc dlaczego Ty miałbyś to robić? Zostaw swoje zmartwienia za drzwiami. Serwis SEAT-a sprawi, że znów będziesz w ruchu.

Gwarancja

5 lat gwarancji

Nowy SEAT Ibiza to doskonały wybór! 5 lat gwarancji pozwoli Ci cieszyć się każdym kolejnym kilometrem.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!