Wszystko w jednym

Wolność – byś cieszył się każdą chwilą.

Program Gwarancyjny SEAT CARE to połączenie 5-letniej gwarancji, 2-letniego SEAT Service Mobility, korzystnych pakietów serwisowych i atrakcyjnego ubezpieczenia.

5-letnia gwarancja

Niezawodność w standardzie

Jesteśmy pewni, że wszystkie modela SEAT-a są niezawodne! Dlatego teraz, kupując nowy model otrzymujesz aż 5-letnią gwarancję. Nie czekaj i zamów nowego SEAT-a dla siebie!

Dowiedz się więcej

Pakiety serwisowe

Komfort i jakość w pakiecie

 

Chcesz się cieszyć swoim SEAT-em i nie myśleć o kosztach? Pakiety serwisowe to zbór usług serwisowych, które klient może wykupić przy zakupie samochodu, bądź w dowolnym momencie od momentu pierwszej rejestracji. 

 

 

Obejmują one wszystkie czynności serwisowe zapisane w karcie przeglądowej wraz z wymianą wskazanych elementów.

Pakiety są dostępne w dwóch wariantach: 

               ·        na okres 5 lat: 75 000 km i 100 000 km
                        dla aut nowych
               ·        na okres 2 lat: 20 000 km i 40 000 km
                        dla aut używanych
               ·        na okres 3 lat: 60 0000km i 90 000km
                        dla aut używanych 

SEAT Service Mobility

Jesteśmy tam gdzie Ty

Przez pierwsze 2 lata nowy SEAT objęty jest usługą SEAT Service Mobility bez dodatkowych kosztów z możliwością przedłużenia.

 

 

Gwarantuje kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju UE oraz w wybranych krajach sąsiednich. Usługa jest przedłużana automatycznie po wykonaniu przeglądu okresowego w ASO na kolejny rok i obejmuje ten sam zakres usług. 

Assistance +48 616 537 777 

Ubezpieczenie

Kieruj się bezpieczeństwem

Masz swój cel. Ubezpieczenie SEAT zapewni, że dotrzesz do niego. Wybierz ubezpieczenia komunikacyjne w pakiecie (nawet do 3 lat), który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Chcemy by każdy z naszych Klientów miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu, które pozwoli mu czerpać przyjemność z użytkowania swojego SEAT-a. Oferta dotyczy zarówno nowych samochodów jak i używanych. Zapytaj o cenę swojego dealera!

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!