Kredyt KLASYCZNY

Niskie koszty całkowite

Wolisz finasowanie rozłożone na dłuższy czas i chcesz korzystać z niskich kosztów całkowitych kredytu? Wybierz kredyt KLASYCZNY, w którym spłacasz całą wartość samochodu, a po zakończeniu umowy dalej go użytkujesz. 

Dla kogo?

Planujesz jeździć swoim SEAT-em przez dłuższy czas, a po zakończeniu umowy chcesz nim swobodnie dysponować.

Tradycyjne rozwiązanie

Korzystasz z atutów tradycyjnego kredytu: niskich kosztów całkowitych, spłaty rozłożonej nawet na 60 rat i wkładu własnego od 0 do 50% . Spłacasz więc miesięczne raty, a po zakończeniu umowy jeździsz swoim SEAT-em tak długo, jak chcesz.

Dlaczego warto?

- korzystasz z tradycyjnego finansowania rozłożonego nawet na 5 lat
- masz niskie oprocentowanie i niskie koszty całkowite kredytu
- dogodnie ustalasz wysokość miesięcznej raty, określając okres finansowania i wnosząc wkład własny

SEAT Arona

Co myślisz o Aronie? SEAT Arona to innowacyjny SUV, który świetnie sprawdza się w miejskim środowisku. I nie tylko. Skorzystaj z kalkulatora finansowego i zobacz, jak łatwo dopasujesz miesięczną ratę do swoich potrzeb oraz możliwości.

Sprawdź finansowanie na zakup samochodu

Kalkulator kredytu samochodowego

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kredyt KLASYCZNY


Jest to tradycyjna forma finansowania, w przypadku której w ratach spłacasz całą wartość samochodu, a po zakończeniu umowy nadal go użytkujesz. Finansowanie rozkładasz nawet na 5 lat i przez cały czas korzystasz z niskich kosztów całkowitych kredytu. Jeśli chcesz, możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny – od 0 do 50% wartości samochodu.

W przypadku kredytu KLASYCZNEGO spłacasz w ratach całą wartość samochodu i po zakończeniu umowy nadal nim jeździsz. Natomiast w przypadku kredytu JAK ABONAMENT spłacasz tylko część wartości auta i możesz je wykupić na koniec finansowania. Dlatego w kredycie KLASYCZNYM, choć masz niskie koszty całkowite, raty są wyższe niż w kredycie JAK ABONAMENT – po prostu spłacasz swój samochód w całości.

Wysokość miesięcznej raty jest uzależniona od wartości samochodu, okresu finansowania i wysokości wkładu własnego. Miesięczne raty możesz elastycznie dostosować, określając te parametry w kalkulatorze finansowym.

Wkład własny w przypadku kredytu KLASYCZNEGO, w zależności od marki, wynosi od 0 do 50% wartości auta. To Ty decydujesz o jego wysokości.

W tym finansowaniu masz niskie koszty całkowite kredytu. Wybierasz okres spłaty od 1 roku do 5 lat i w tradycyjny sposób spłacasz całą wartość samochodu. Po zakończeniu finansowania możesz jeździć nim dalej lub podjąć decyzję o odsprzedaży.

Do zawarcia umowy kredytowej niezbędne będą:
 - aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości średnich miesięcznych dochodów netto osiągniętych w okresie ostatnich 3 miesięcy na druku VW Bank GmbH,
 - umowa o pracę/kontrakt,
 - wyciąg z ROR z ostatnich 3 miesięcy,
 - RMUA (pasek płacowy) za ostatnie 3 miesiące.

Wniosek o kredyt możesz złożyć w każdym salonie sprzedaży marki SEAT.

Tak, w czasie trwania umowy możesz zmienić termin płatności rat. Nie oznacza to wydłużenia umowy, a jedynie zmianę dnia miesiąca, do którego środki muszą trafić na konto kredytodawcy. w okresie spłaty kredytu możesz także wystąpić o wstrzymanie płatności na okres od 1 do 3 miesięcy. Warunkiem jest niezaleganie z bieżącymi płatnościami.

Tak, możesz wcześniej spłacić pozostałą kwotę i zakończyć tym samym umowę kredytową.

Skorzystaj z dogodnego finansowania i rozłóż je na raty, by na koniec stać się właścicielem auta. Kredyt KLASYCZNY, który zaczyna się już od 0% wkładu własnego, to kredyt na samochód dla osób, które są przywiązane do auta i zależy im, aby SEAT został u nich po zakończeniu umowy. Kredyt samochodowy jest o tyle wygodny, że samodzielnie możesz ustalić swoją miesięczną ratę. Wystarczy użyć specjalnie przygotowanego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu samochodowego. Po wpisaniu konkretnych parametrów obliczy on Twoją miesięczną opłatę. Zastanów się nad tym, na ile miesięcy chcesz podpisać umowę kredytową: 12, 24, 36, 48, a może 60? Pomyśl, czy chcesz wpłacić wkład własny, a jeśli tak, to w jakiej wysokości: 0 50%. Pamiętaj, że każda wpłata obniży miesięczną ratę, warto więc ją przemyśleć. W tej ofercie nie ma limitu kilometrów, czyli niezależnie, ile ich pokonasz, nie martwisz się, że możesz go przekroczyć.

 

Dzięki kalkulatorowi kredytu samochodowego możesz porównać modele oraz kalkulacje przy różnych parametrach i wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie. Parametry wybierasz według swoich możliwości, ale i potrzeb. Ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok jest wliczone w ratę.

 

To wszystko sprawia, że jeśli chcesz jeździć dłużej swoim nowym autem, kredyt KLASYCZNY na samochód jest dobrym rozwiązaniem. Na raty rozkładana jest cała wartość samochodu, a Ty po spłaceniu auta i zakończeniu umowy stajesz się jego pełnoprawnym właścicielem.

 

Podana kwota stanowi miesięczną ratę brutto wyliczoną dla wskazanych powyżej założeń, finalna rata określona w umowie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 77 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 96 305 zł, oprocentowanie zmienne 3,5%, całkowity koszt kredytu 19 305 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 8 074 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 4 620 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6 611 zł), 60 miesięcznych rat równych po 1 605 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.09.2022 na reprezentatywnym przykładzie. Oferta na wybrane modele SEAT-a przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa. Oferta pakietu ubezpieczeń na 1. rok, obowiązuje tylko z ofertą finansowania Kredyt KLASYCZNY. Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie jest wiążący. Zawarte w tym dokumencie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §1 ust. 2 oraz art. 5561 §2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

 

* Dane aktualne na dzień 27 lipca 2022 r.

icon ico-next-gray

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie:https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT/CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!